Komentari 28

Četvorka se uigravala za City, 'modri' jedva slomili Varaždin

1

Nenad Bjelica je u zadnjoj liniji zaigrao sa Stojanovićem, Ademijem, Dilaverom i Moubandjeom. To bi mogla biti obrana za srijedu i Manchester City. Kapetan Ademi bio je stoper

Čak 13 udaraca prema golu, dvanaest kornera i sedam udaraca u okvir gola imali su "modri". I svejedno je Varaždin protiv Dinama držao 0-0 na poluvremenu. Briljirao je Ivan Nevistić. Imao je golman gostiju pet čudesnih obrana.

Dinamo je igrao jako dobro, ali nije zabio. Nenad Bjelica je u zadnjoj liniji zaigrao sa Stojanovićem, Ademijem, Dilaverom i Moubandjeom. To bi mogla biti obrana za srijedu i Manchester City. Perića i Theophilea nema zbog kartona, a Leovac je upitan zbog ozljede.

Dinamo skupio već 208 tisuća kn, započeo natječaj za Udruge

Na njegovo bi mjesto mogao Moubandje, a sigurno je kako će stoper biti Arijan Ademi. Možda Nenad Bjelica iznenadi pa na lijevi bok umjesto Leovca stavi Šituma. Zadnjih je desetak minuta Šitum i zaigrao umjesto Moubandjea. Ademi je i na stoperu bio siguran. Moubandje solidan na boku.

Igrali su protiv Varaždina i Olmo, Petković, Moro, Livaković je bio golu. Dakle, najjače snage Nenada Bjelice. Na klupi je bio Mislav Oršić.

Došao je Nevistić i do osme obranu na početku drugog poluvremena. Dinamo u drugom poluvremenu nije bio ni izbliza dobar kao u prvome. Baš se mučio, Varaždin se dobro branio. Zagrepčani nisu više lako stvarali prilike.

Deveti udarac u okvir gola napokon je donio vodstvo Dinamu. Za 1-0 i pobjedu zabio je džoker s klupe Mario Gavranović. Rutinski je zabio odbijanac. Na kraju je jednu veliku obranu imao i Dominik Livaković.

Zasluženo je Dinamo dobio ovu utakmicu. Trebao je već nakon 15-ak minuta voditi 3-0. Ono što može brinuti Bjelicu je loša realizacija. Protiv engleskog prvaka naš prvak sigurno neće imati ovoliko prilika. Dakle, realizacija mora biti puno bolja da se dođe do senzacije protiv Cityja.